м.т. 067 522 29 99   e-mail. websap2018@gmail.com  Тех. підтримка 067 543 35 55   

НОВА ВЛАДА

НОВА ВЛАДА - ЗБЕРЕЖЕ УКРАЇНУ

Шановні Українці!!!

Пропонуємо Вам ознайомитися і взяти активну участь у долі України!

Вашій увазі пропонується новий проект «Нова Влада», основна мета якого - змінити поточну ситуацію в Україні та закласти фундамент нового якісного життя. 

На сьогоднішньому історичному етапі розвитку України як незалежної держави, формування українців як нації, існують кілька загроз, практично смертельних для України, як держави і українців як нації. Україна опинилася в епіцентрі протистояння двох світоглядів. З одного боку - це демократичний європейський світогляд з його традиціями розвитку суспільства, з іншого - авторитарний режим Росії, який має теж свої глибокі авторитарні традиції. Ці тенденції мають глибокий вплив на українське суспільство. 

Цей вплив призвів до розколу серед українців. Ми сьогодні маємо прихильників як європейського вектору, так і проросійського. Подобається це комусь чи ні, але це реалія нашого часу. Ця реалія привела до тієї політичної ситуації, яку ми маємо на сьогоднішній день. У країні війна, анексований Крим, окуповано частину Донецької та Луганської областей. Напруга по всій Україні, особливо в її східних та південних регіонах. І все це на тлі гіперінфляції, занепаду економіки, тотального зубожіння народу. У країні розквітає корупція і казнокрадство, які самі по собі є смертельною загрозою для країни. Україна скотилася до олігархічно-кланової, кримінальної феодальної форми правління.

"Революція гідності 2014" усунула від влади одні олігархічні клани і привела до влади інші. Різниця між ними не велика, тільки гасла інші, а суттєво нічого не змінилося. Падіння країни триває. Все вищеперераховане є загальнодоступною інформацією. І виникає питання: «Для чого все це знову повторювати?». А для того, що це все дістало, пора змінити ситуацію, інакше країна загине, не буде ні України, ні української нації. Склалася ситуація, коли майже всі найбільш популярні ЗМІ належать мультимільйонерам. Спостерігається масштабна атака на нашу свідомість і спосіб мислення.

Пропонуємо вам змінити поточну ситуацію в Україні та закласти фундамент нового якісного життя.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Ми розробили і виносимо на Ваш розгляд проект, який, на наш погляд в змозі змінити докорінно ситуацію в країні еволюційним шляхом. Ми закладаємо в проект амбітні цілі.

Одним з напрямків нашої діяльності буде формування нової незаангажованої політичної сили, яка парламентським шляхом усуне олігархічно-кланові еліти. Далі провести в Україні дієві реформи в усіх сферах соціально-економічного життя. Мета - перетворити Україну на стабільну процвітаючу країну, в якій буде жити за честь.

Все відбуватиметься чесно і прозоро, успіх проекту повністю залежить тільки від учасників проекту. Даний проект не відображає інтереси ні чинної влади, ні колишньої, ні олігархічних кланів, а тільки інтереси  України та її народу.

Нині існуючі політичні сили роблять все, щоб не пустити простих людей в політику.

Пропонований нами проект відкритий для народу України. Кожен учасник, використовуючи можливості сайту, може висловити своє ставлення до подій в країні. А існування масової інтернет спільноти, що представляє інтереси всіх верств населення України буде здійснювати свій вплив на політику влади.

СКЛАДОВА УСПІХУ!

На запитання: «Хто може реалізувати даний проект?» - Відповідь одна: - ми, хто живе на цій Богом даній нам землі. Ми і тільки ми. Надії на доброго царя немає, хороших царів не буває, за нас цього не зробить ніхто, ні Європа, ні Америка, ні Росія.

Ми в змозі встати з диванів і сформувати потужні сотні учасників проекту, які об'єднаються в потужну парламентську армію, яка переможе, змінить і врятує Україну. Долучайтеся. Ваша доля, доля ваших дітей та онуків у Ваших руках. Разом ми переможемо.
Починати необхідно з простого. Кожен зареєстрований учасник проекту повинен залучити до проекту ще мінімум п'ять чоловік, які в свою чергу будуть поширювати ідеї проекту далі.
Це простий і перевірений шлях створення будь-якої масової організації.

 

У кожного є коло друзів. Зібравшись разом ми обговорюємо, що нас хвилює.

Найчастіше говоримо, що все дуже погано, але не думаємо, що можна зробити для поліпшення нашого буття.

А зробити можна дуже багато, якщо об'єднатися.

Треба тільки проявити трохи активності в цьому напрямку і завжди знайдуться люди однакового способу мислення. Іншими словами - сформується первинне коло однодумців.

Саме це і треба на першому етапі реалізації проекту «Нова влада». У нашому випадку йдеться про майбутнє нашої країни!

Зі старту проекту відбувається так звана «люстрація», яка виражається в наступному.

 У проекті не можуть брати участь:
- Депутати ВРУ всіх скликань незалежно від їх партійності;
- Міністри, заступники міністрів, екс міністри всіх урядів країни;
- Президент, екс президенти;

- Глави, екс глави їхні заступники та екс зами ОДА та РДА.
- Голови та їхні заступники (екс) - міст, сіл, селищ;
Одна з головних цілей проекту - створити нову політичну народну еліту, а для цього необхідно звільнитися від вантажу минулих помилок, виключити вплив на учасників проекту діючих політиків в минулому і сьогоденні.

Як може спрацювати проект?

Ми сьогодні не в змозі фінансово тягатись з тими, хто розкрадав нашу держав протягом останніх майже 30 років. Наш успіх і перемога тільки шляхом прямого спілкування від дверей до верей, очі в очі. Якщо ти сам підтримав проект, залучи до проекту мінімум 5 чоловік з правом голосу і тоді проект спрацює.

Як це працює?

Ми вплинемо на вибори президента України, шляхом висунення свого кандидата, або підтримаємо того кандидата, який підтримає цілі проекту і підпише з нами громадську угоду на виконання усіх цілей. Хто це буде, визнаємо внутрішньо проектним відкритим голосуванням, персона по великому рахунку не має значення, має значення досягнення цілей проекту.

Так саме не парламентських виборах і місцевих виборах всіх рівнів.

Цілі проекту:

-      трансформація України в ЄС і НАТО;

-      всебічна податкова реформа яка дозволить збільшити в 2-3 рази надходження в бюджет, і в той-же час зменшити податкове навантаження на підприємства і підприємців спрощення звітності, щоб податковий звіт легко могла зробити людина з середньою освітою, а не кожна людина з вищою економічною освітою, як сьогодні.

Скасувати всі податки (ПДВ,прибуток, на з/п і т.д.) і ввести єдиний податок 10% на оборот.

Станом за 2017 рік (у відкритій інформації) бюджет України складає 1016 млрд. гривень а фінансовий оборот України ~ 21 трл. гривень, зробивши таку реформу ми б отримали в бюджет 2,1 трл. гривень замість  1,016 трл. гривень тільки з обороту, а ще є оренда земель які треба привести в норму (наприклад в м. Кривий Ріг великі підприємства олігархів) платять за 1 м2 землі в 10 (десять) разів меншу орендну плату, чим рядові підприємці ), митні платежі і збори (де також треба навести лад), платежі за використання природних ресурсів (народних), які треба привести в реальну норму, платня за забруднення навколишнього середовища і т.д. – питань багато і є над чим працювати.

-      необхідна реальна реформа правоохоронної системи, судової системи. Судді, прокурори, шерифи (інститут яких необхідно втілювати) повинні обиратися народом і служити йому, а не призначатися владою і олігархами та служити їм. Необхідно підвищити мінімальну з/п до Європейського рівня, для початку до 15000 грн., щоб підвищити покупну спроможність людей, дати поштовх розвитку економіки і виробництва.

Ввести прогресивний податок на доходи в вигляді з/п і дивідендів в розмірі 15% при річному доході еквівалентному до 3 000 000Є, вище податок прогресує аж до 50% при доході вище 10 000 000Є на рік.

Створити армію нового стандарту, підняти її особовий склад до 500 000 чоловік, озброїти по стандартам НАТО. Розвинути ракетні війська на рівень, необхідний для захисту Україні, щоб наші ракетні війська змогли коврово накрити Росію аж до Уралу, підняти кількість сучасних танків до 4000-5000 штук. Українським заводам Малишева в Харкові і Південмаш в Дніпрі це під силу. Створити авіацію, здатну захистити небо України – заводи Антонова і Мотор-січ вивести їх на максимальну потужність. Це в свою чергу створить тисячі нових робочих місць. Відродити виробництво суднобудівної і космічної галузі – завод Океан, Зоря і Південмаш.

Виникне питання де взяти грошей???

Тут прикладом для нас є події, які зараз відбуваються в Вірменії.

Нагально необхідно створити міжвідомчий державний орган, який розбереться і з приватизацією, і з орендою земельних паїв, і з казнокрадством за останні 30 років, і всі хто до цього  приклав руку всі олігархи, депутати і чиновники, доплатять, повернуть казну все, що вкрали, після чого отримають амністію, і будуть далі жити, працювати і платити поточні податки, (поцікавтесь які податкові кредити  на сьогодні мають підприємства президента і його опричників в т.ч. «Рошен» ?), а якщо ні підуть за грати з конфіскацією.

Треба підвищити кримінальну відповідальність за несплату податків, казнокрадство, корупцію, хабарі до такого рівня, щоб нікому не хотілося більше займетеся цими ганебними справами.

Реформа медицини через приватну-страхову медицину як в Європі, Грузії.

Освіта на 90% приватна, бюджетні школи тільки для геть бідних. Як приклад приватна школа в Харкові, де 2018 році після спеціального тестування усіх випускників запросили на навчання до Австрії в любі університети за кошт Австрійського уряду.

Вища освіта приватна (окрім Університету ім. Шевченка), який необхідно підняти до рівня Сорбони, Гарварду і т.д.).

 

Наша біда – дороги, через інвесторів важливо вийти до Європейського рівня. Створити державну програму пільг для дорожніх інвесторів.

На ці теми можна багато говорити і писати. У нас куди не кинь-скрізь прогнило.

 

Ми разом з Вами напрацюємо (в Україні багато талановитих і розумних людей) такі проекти і створимо таку державу, що ЄС і НАТО самі захочуть нас прийняти до своїх лав. А поляки з німцями бажатимуть жити в Україні.

 

Приєднуйтеся!

 

 

Читати 142 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Додати коментар

Захисний код
Оновити